Вступна кампанія в одеських університетах триває

Вступна кампанія в одеських університетах триває

З 14 липня абітурієнти можуть подавати свої заяви на зарахування на бакалаврат, а у абітурієнтів, які вступають до магістратури така можливість з'явилася 15 липня.

На бакалаврат

Цього року надходження на бакалаврат триватиме з 1 липня, коли стартувало створення Е-кабінетів, і до 30 вересня - кінцева дата зарахування на контрактну форму навчання. Після оприлюднення рейтингових списків відбувається зарахування на бюджет: вступники повинні подати документи не пізніше 18:00 2 серпня (зарахування вступників проводиться 9 серпня). Зарахування на контрактну форму навчання триватиме з 11 серпня до 30 вересня.

На магістратуру

Подати заяву можна з 15 по 23 липня. Проведення вступних іспитів триватиме з 24 по 30 липня. Рекомендації для зарахування на бюджет повинні надаватися не пізніше 2 серпня. Наказ про зарахування представляється 12 серпня. Зарахування на контракт триватиме до 30 вересня.

Всі вступники можуть подати до п'яти заяв на місця бюджетного та регіонального замовлення у фіксованій і відкритих конкурсних пропозиціях і до тридцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Зокрема, приймальна комісія Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова з 26.07 по 30.07 2021 року чекає абітурієнтів для співбесід та вступних іспитів. Детальний розклад по факультетах і датам можна знайти тут. Приймальна комісія працює щодня з 9:00 до 17:00, у вихідні з 9:00 до 16:00.

Нагадаємо, раніше ми опублікували інтерв'ю з деканом ЕПФ ОНУ - Людмилою Токарчук, яка розповіла про особливості університету, про вступну кампанію і поділилася з нами своєю думкою про сучасних абітурієнтів.