Роботодавець затримує заробітну плату: що його чекає?

Роботодавець затримує заробітну плату: що його чекає?

Ось він - день зарплати. Ви чекаєте кожну годину повідомлення від банку, але нічого не приходить? Роботодавець затримав ваші гроші на якийсь час або взагалі не виплатив? А ви знаєте, що це незаконно?

Ваша заробітна плата - винагорода від роботодавця за вашу працю, покладене вам за трудовим договором. Як правило, у вигляді грошей. Розмір зарплати залежить від декількох критеріїв: умови праці (це може бути робота в офісі, а може і дистанційна), складність обов'язків, результат вашої роботи, ваші професійні якості.

Терміни, коли виплачується зарплата, коливаються в певних межах. Зазвичай заробітна плата виплачується двічі: аванс і основна зарплата.

Перша виплата - аванс, йде з 1 до 7 числа місяця. Друга виплата-зарплатах з 16 по 22 число.

Як ми вже говорили, конкретні терміни виплат можуть коливатися в цих межах у кожного роботодавця. Головне, щоб період між виплатою авансу і зарплати не перевищував 16 календарних днів.

Законодавство свідчить, що в разі порушення встановлених термінів виплати заробітної плати працівникам, керівники підприємств, організацій, компаній несуть адміністративну та кримінальну відповідальність.

Звертаємося до Кодексу законів про працю України: ст.97 - оплата праці працівників здійснюється в першу чергу. І вже після цього вже йдуть всі інші виплати.

Зарплата виплачується не рідше 2 разів на місяць, між ними повинен бути період не більше 16 днів. Зарплата повинна прийти не пізніше 7 днів після крайнього позначеного терміну.

Якщо день виплати випадає на свято або неробочий день - зарплата зобов'язана бути виплачена роботодавцем напередодні цієї дати.

Ст. 265 - за порушення встановлених строків виплати заробітної плати, роботодавець несе фінансову відповідальність - штраф у потрійному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент правопорушення.

Адміністративна відповідальність:

Ст. 41 - роботодавці притягнуть до адміністративної відповідальності, якщо він порушить встановлені терміни виплати, або виплатить зарплату в неповному обсязі. Його чекає штраф від 30до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Кримінальна відповідальність:

Ст. 175 - у разі, якщо роботодавець умисно не виплачує заробітну плату вже більше місяця, його чекає штраф від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років. Або позбавлення волі до 2 років без права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Якщо виплата не відбулася через те, що керівник неправильно розпорядився коштами, які виділені саме для заробітної плати, то передбачається покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років. Або позбавлення волі до 5 років без права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Автор: юристка, Катерина Радіонова