Олексій Асауленко: майбутнє одеських торговельних точок в зелених зонах

Олексій Асауленко: майбутнє одеських торговельних точок в зелених зонах

Однією з важливих проблем Одеси були і залишаються комерційні об'єкти, які розташовані на територіях парків, в зелених зонах. У зелених зонах, згідно із законодавством, нічого не повинно бути розміщено. Однак, в нашій реальності, це не заважає з'являтися то тут, то там торговим об'єктам. Вони не мають законних документів, відповідно, не приносять в бюджет міста ані копійки, хоча й повинні. Рішенням цього питання займається депутат Одеської міської ради VIII скликання, член складу комісії з ЖКГ, Олексій Асауленко.

В інтерв'ю з Олексієм він розповідав нам, що торгові точки в парку Шевченка, а точніше територія «Лунопарк», який там розташовується, виявилася на 2000 квадратних метра більше, ніж було офіційно оформлено. І місто, тривалий час, не отримувало з цих неврахованих двох тисяч квадратних метрів ні копійки в бюджет. Після перевірки, яку ініціював Олексій Асауленко, ця ситуація була виправлена, завдяки чому, надходження до бюджету зросли в 2,5 рази.

На недавньому апаратному засіданні Одеської міської ради було порушено питання по подібних торгових об'єктах, - про що Олексій Асауленко поділився на своїй сторінці на Facebook.

Також, він погодився прокоментувати нам докладніше про плани щодо даної гострої проблеми. В середині літа Олексій об'їздив і зафіксував всі торгові точки, що знайшов в зелених зонах Одеси.

Депутат подав звернення до депутатської комісії з комунальної власності, яке буде розглянуто на їх найближчому засіданні. В даний момент немає сенсу перевіряти сезонні точки - вже холодно, вони не працюють. Однак це не означає, що вони зможуть уникнути покарання за правопорушення.

"Звернення передбачає, що на початку літа комісія пройде кожну точку і перевірить, в яких рамках вони існують, яку площу займають, та чи укладений договір. Я спеціально зробив пост для тих, хто не має оформлених документів з управлінням торгівлі. У комерсантів, є час укласти договори, організувати все по закону. Якщо цього не буде зроблено - будуть прийняті жорсткі заходи, і порушників чекають жорсткі штрафи, - пояснив Олексій Асауленко і підвів підсумок, - парк ім. Т.Г. Шевченка, має стати прикладом для тих, хто працює аналогічним чином. Подібні порушення повинні припинятися максимально швидко і жорстко, щоб так би мовити «не кортіло». Завдяки таким діям надходження до бюджету зростуть, але і не треба забувати, що все це стане можливим, тільки в тому випадку, якщо правила оформлення таких об'єктів будуть прозорими і однаковими для всіх учасників цього процесу!".