Якість роботи судів покращилася: результати опитування

Якість роботи судів покращилася: результати опитування

28 липня 2021 року представники Одеської та Миколаївської області, а також Києва обговорили результати опитування серед учасників судових процесів. Про це повідомляє прес-служба Одеського окружного адміністративного суду.

«Опитування учасників судових проваджень щодо їх задоволеності якістю функціонування судів» тривало з 1 червня по 30 червня 2021 року (в деяких судах до 10 липня). За загальними показниками Одеської області, майже 38% респондентів зазначили, що якість роботи судів покращилася (якщо порівнювати з попереднім роком). Також, згідно з результатами опитування, інтегральний показник якості за всіма критеріями не нижче 4,1 б. з 5 можливих. Це свідчить про те, що суди доклали значних зусиль для створення комфортних умов перебування відвідувачів.

Обговорення проводилося в онлайн-режимі. Це стало можливим за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя», Державної судової адміністрації України та ГО «Міжнародний фонд розвитку».

Представниками Одеського окружного адміністративного суду були: керівниця апарату Ольга Пасічник і прес-секретар Аліна Топащенко.

Під час вебінару були обговорені позитивні та негативні сторони дистанційного опитування, окреслені проблемні питання організації роботи судів та шляхи їх вирішення.

Експерти-соціологи висловили свої пропозиції щодо вдосконалення роботи судів і подальші кроки, які в майбутніх опитуваннях відобразяться в добру оцінку.

Фотографія взята з сайту Одеського окружного адміністративного суду.