Генеральний прокурор підписала підозру меру Одеси

Генеральний прокурор підписала підозру меру Одеси

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова підписала 5 підозр в рамках розслідування кримінального провадження силами детективів НАБУ та прокурорів САП. Про це генеральний прокурор розповіла на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, йдеться про показову справу для Одеського регіону, де підозрюваними стали мер міста, низка міських посадовців і «один відомий одесит, роль якого уважно вивчалась слідством, щоб ні в якому разі не помилитися і нічого не пропустити».

Загалом, згідно з експертними висновками, збитки міському бюджету склали понад 533 млн грн.

«На моїй пам’яті, мало не вперше слідству вдалося кваліфіковано задокументувати протиправну діяльність таких різношерстих людей: від градоначальника та екс-прокурора області і до, здавалося б, звичайного бізнесмена, який вміло нарядив всіх цих героїв у різні одежинки і «крутив» ними як хотів, прямо як на виставі в театрі юного глядача.

На наше переконання, всі ці люди (абсолютно не виключено, що кількість підозрюваних може збільшитись) були причетні до цілого ряду злочинних дій, спрямованих на заволодіння земельними ділянками в Одесі. Реальне заволодіння землями фігуранти справи називали чомусь орендою, забувши про те, що підробка документів і використання службових повноважень з метою реалізації злочинного плану – кримінально карані діяння», - написала Ірина Венедиктова.