Центр адмінпослуг відновлює надання послуг з виїздом до одеситів

Центр адмінпослуг відновлює надання послуг з виїздом до одеситів

До карантинних обмежень Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) надавав адміністративні послуги з виїздом до одеситів. Під час карантину дана сервісна послуга була недоступна. У зв'язку з введенням Одеси в "зелену зону" виїзд до одеситів, обмеженим у переміщенні, знову є можливим. Про це повідомляє прес-служба Офіційного сайту міста Одеса.

Також ЦНАП нагадує про те, що під час липня відкрито попередній запис електронної черги на серпень. Мета такого нововведення полягає в попередженні штучного зростання запису на прийом і впровадження ефективної організації надання адміністративних послуг.

Поступово період часу для найближчого вільного запису буде скорочуватися. Щодня співробітники Центру адмінпослуг контролюють ситуацію: здійснюється обдзвін записаних громадян і скасовані записи знову вводяться у вільний доступ на поточний тиждень.

На деякі послуги записатися можна на наступні 2-3 дні. Це стосується надання довідок та відомостей про реєстрацію місця проживання, вклеювання фото в паспорт громадянина України (у формі книжечки).