Заступника директора «Укрпрофоздоровниці» відправили в СІЗО за спробу продати два санаторія

Заступника директора «Укрпрофоздоровниці» відправили в СІЗО за спробу продати два санаторія

Розслідування щодо відчуження групою осіб державного майна, а саме санаторіїв (у тому числі й Одеських) триває: заступника директора ПрАТ «Укрпрофоздоровниці» відправили до СІЗО.

Згідно з відомостями, до заступника ПрАТ «УкрПрофОздоровниці» звернувся представник ТОВ «Поділ Сервіс» з пропозицією укласти 2 договори купівлі-продажу щодо двох санаторіїв: Клінічний санаторій ім.Пирогова (Курорт Куяльник, Одеса), ДП «Санаторій «Дніпровський» (Дніпродзержинськ).

На зустрічі з представником ТОВ «Поділ Сервіс», заступник директора ПрАТ погодився на пропозицію, виставивши ціну в 1 млн грн. Таким чином, ДП «Санаторій «Дніпровський» можна було придбати відразу за договором купівлі-продажу, а Клінічний санаторій ім.Пирогова з часом, після укладення договору оренди.

Рішення про передачу грошей необхідно було прийняти до 5 серпня 2021 року, оскільки саме в цей день було призначено засідання Правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниці».

Першим продати мали санаторій «Дніпровський», а питання щодо клінічного санаторію ім.Пирогова мало вирішуватися після оформлення всіх відповідних документів на Санаторій «Дніпровський».

Заступник голови ПрАТ «Укрпрофоздоровниці» вказав про необхідність передачі грошових коштів частинами, після прийняття відповідних рішень.

Санаторій «Дніпровський» повинні були продавати поетапно:

  1. Наглядова рада голосує за укладення відповідного договору;
  2. Проводиться оцінка майна санаторію;
  3. Підписується договір оренди з ПРАТ «Укрпрофоздоровниці»;
  4. Санаторій можна викуповувати.

В цілому, заступник голови ПрАТ «Укрпрофоздоровниці» отримав половину обумовленої раніше суми.

Згідно з рішенням суду №758/12201/21 Подільського районного суду м.Києва, до підозрюваного (заступника голови ПрАТ) застосували запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Термін - 60 днів з моменту фактичного затримання особи, тобто з 31.08.2021 року.

Також судом встановлено альтернативний запобіжний захід: заставу в розмірі 80 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних громадян (181 600 грн). Якщо застава буде внесена - підозрюваного звільнять.

Нагадаємо, раніше ми писали: