В Одесі наклали арешт на рахунки підприємства, підробивши судове рішення

В Одесі наклали арешт на рахунки підприємства, підробивши судове рішення

Суддя Приморського районного суду Лариса Єршова звернулася до офісу Генерального прокурора України, дізнавшись, що зловмисники підробили судове рішення разом із її підписом та печаткою суду. Від імені Єршової було «прийнято» рішення щодо блокування рахунків ТОВ «Фирма хорошая».

Про це повідомляє Вища рада правосуддя.

Так, на адресу суду стали надходити листи від банківських установ про виконання судового рішення Єршової Л.С., унаслідок чого на рахунки ТОВ «Фирма хорошая» накладено арешт.

У своєму листі, Єршова звертає увагу, що справа, на яку посилалися банківські установи, не перебуває у провадженні суду, і відповідно, жодні рішення у цій справі не можуть існувати. А підпис судді та печатка суду – підроблені та не відповідають оригіналу.

Суддя звернулася до офісу Генерального прокурора України з вимогою порушити кримінальну справу за статтею 358 КК України.

Суддя наголосила, що внаслідок підробки судового рішення можуть бути порушені основи судочинства, встановлені Конституцією України та Законом України «Про судоустрій та статус суддів». Крім того, підробка судових рішень невідомою особою дискредитує як судову систему, так і репутацію судді та може зашкодити авторитету правосуддя.

Автор: Катерина Радіонова