У м'ясі індички і курятини, що експортували з Польщі, виявлена сальмонела

У м'ясі індички і курятини, що експортували з Польщі, виявлена сальмонела

До Головного управління Держспоживслужби Одеської області надійшло два листи-попередження від системи швидкого реагування по харчових продуктах і кормах (RASFF) про виявлення в м'ясі птахів сальмонели. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держспоживслужби в Одеській області.

Перше попередження стосується крилець індички, в якій виявили Salmonella Typhimurium. Виробник: Польща, Indyk-Śląsk Sp.z.o.o, Wolności 21,42-672. PL 24130501 WE.

З даної продукції м'яса птиці було виготовлено м'ясо механічного обвалювання: код УКТЗЕД 0207. Відправник: ZPM "Rasko" R. Skorzycki J. Skorzycki sp.J.; вантажоодержувач: Alma Meat sp.z o.o., Poland. В Україну експортували 4020 кг, одержувачем є ТОВ «Селміт», вул.Феросплавна, 38, м. Запоріжжя, 69035, та холодильний склад "ФРОСТ 4", вул. Автопаркова, 7, м. Дніпро, 49127.

Друге попередження повідомляло про виявлення Salmonella Enteritidis в частинах курятини. Виробник: Польща, SuperDrob S. A., Karczew; холодильний склад: AMP Logistyka, Plonsk. Курятину експортували з Польщі в Україну в кількості 180 кг. Одержувачем  є ПП "ЛЯМІТ", просп.Червоної Калини, 39/31, м. Львів, 79070.

Якщо ви стали свідком обороту і реалізації даної продукції на території Одеського регіону, вас просять зв'язатися з Головним управлінням Держспоживслужби в Одеській області:

  1. Телефон: 380487161301
  2. Адреса: Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6
  3. Е-мейл: gu@odesa.consumer.gov.ua

Ринки, які здійснюють збут вищевказаної продукції, зобов'язані вилучити продукцію з обігу, а також у термін не більше двох днів письмово проінформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держспоживслужби в Одеській області.

Нагадаємо, раніше ми писали: