У "Дії" можна буде згенерувати довідку про несудимість

У "Дії" можна буде згенерувати довідку про несудимість

На четвертому Diia Summit, що розпочнеться за декілька годин, буде представлена низка нових держпослуг та документів. Серед них — довідка про несудимість.

Як повідомляє прес-служба Мінцифри, про це розповів Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Довідка про несудимість — один із найпопулярніших документів серед українців. Їх отримують близько 1 млн щороку. Наприклад, для військкоматів або для влаштування на роботу. Раніше цей документ треба було отримувати або в сервісних центрах МВС, або через посередників, або онлайн, проте потрібно було заповнювати багато полів. А тепер послугою можна буде скористатись у застосунку Дія в декілька кліків», — зазначив Федоров.

У застосунку треба обрати тип довідки та підставу. Потім вказати дані про себе та відправити заяву в один клік. Щойно довідка буде готова — Дія сповістить вас про це. Усі замовлені довідки будуть доступні для перегляду та завантаження в Дії.

Під час Diia Summit будуть презентовані зміна місця реєстрації на всю країну, послуги для водіїв тощо. А також спеціальний податковий режим для IT-індустрії Дія.City.