Прокуратура продовжила строк розслідування щодо забудови узбережжя Ланжерону

Прокуратура продовжила строк розслідування щодо забудови узбережжя Ланжерону

Про це повідомляє Українська служба інформації.

З матеріалів кримінального провадження за ч. 1 ст. 366 КК України, йдеться про землю, на якій знаходилася колишня водна станція ДОСААФ (біля комплексів «Немо» та «Морський мисливець»). Вона представляє собою вісім будівель площею 787,1 кв. м.

ПП «СПС-Ріелт» викупило їх ще у 2010 році у попередніх власників, які, своєю чергою, захопили об'єкт у правонаступників ДОСААФ. Прокуратура та мерія намагалися повернути станцію до комунальної власності, але суди стали на бік приватників.

Фірма зареєстрована у 2007 році зі статутним капіталом у 1,5 млн грн. Як основна значиться «діяльність лікарняних закладів». Керівником ПП вважається Сергій Детков, а засновниками є відомі бізнесмени, що займаються імпортом фруктів, Віталій Тамарцев та Павло Куликовський, голова корейської громади Одеси Едуард Кім та чеська компанія «В Альянс Груп». Вони ж володіють готелем М1 поруч із будівництвом.

У вересні минулого року прокуратура за матеріалами ЗМІ відкрила кримінальне провадження про те, що менеджери ПП «СПС-Ріелт» внесли недостовірні відомості до дозвільної документації для будівництва. При цьому з'ясувалося, що видані дозволи не відповідають фактичним намірам із забудови земельної ділянки.

Незважаючи на такі нестиковки, через рік слідчий поліції вирішив закрити кримінальне провадження на підставі відсутності складу злочину.

Однак у Приморській окружній прокуратурі 10 грудня скасували цю ухвалу у зв'язку з нововиявленими обставинами злочину. Далі прокуратура через суд продовжила розслідування до 15 червня 2022 року. Підозрюваних у справі наразі немає.