Одеська прокуратура намагається повернути земельну ділянку у власність міста

Одеська прокуратура намагається повернути земельну ділянку у власність міста

Господарський суд Одеської області дослідив позов заступника керівника Одеської обласної прокуратури до Одеської міської ради та ТОВ «Кредо і Ко» про повернення земельної ділянки на Фонтанській дорозі, 151-А у власність міста. За цією адресою мав розташуватись ЖК «Graf у моря». Суд вирішив прийняти позов та призначити засідання на 18 січня 2022 року.

Так, заступник керівника Одеської обласної прокуратури звернувся в інтересах держави в особі територіальної громади міста Одеси та Головного управління Держгеокадастру в Одеській області до Господарського суду Одеської області із позовом до Одеської міської ради та Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредо і Ко», в якому просить суд:

- визнати незаконним та скасувати рішення Одеської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3099 га за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 151-А та надання її в оренду ТОВ «Кредо і Ко»;

- визнати недійсним договір оренди земельної ділянки укладений між Одеською міською радою та ТОВ «Кредо і Ко»;

- зобов`язати ТОВ «Кредо і Ко» повернути Одеській міській раді земельну ділянку комунальної власності.

Таким чином, суд прийняв позовну заяву та призначив підготовче засідання на 18 січня 2022 р. об 11:00 год.

Раніше ми писали, що Господарський суд Одеської області заборонив ТОВ «КРЕДО І КО» та іншим особам за його дорученням чи за договором, здійснювати будь-які будівельні роботи на Фонтанській дорозі, 151А.