Як перевірити податкову заборгованість в Україні?

Як перевірити податкову заборгованість в Україні?

А ви сплачуєте податки вчасно?

Податкова заборгованість може завдати багато незручностей, особливо, коли людина дізнається про неї не одразу. Регулярно виникають ситуації, коли підприємці сплачують податки, але через порушення термінів або неправильно введених реквізитів заборгованість продовжує накопичуватися. Щоби уникнути неприємностей, необхідно знати, як дізнатися про податкову заборгованість. Про це розповіли на сайті YouControl.

Як перевірити заборгованість ФОП?

Спосіб 1. Персональне звернення до податкової служби. Надавши свій ідентифікаційний код, ви отримаєте інформацію стосовно актуальних заборгованостей.

Спосіб 2. Онлайн в електронному кабінеті на сайті податкової служби. Оновлення на ресурсі здійснюється щомісяця.

Спосіб 3. На сайті фіскальної служби України. Після входу в систему оберіть пункт "Порядок розрахунку з бюджетом". Перед вами з'явиться список всіх необхідних податків з актуальними рахунками для здійснення оплати. Якщо навпроти платежу горить червоний вогник – є заборгованість. Якщо вогник зелений – борг відсутній.

Альтернативний спосіб перевірки податкової заборгованості

Робота державних сервісів не завжди відрізняється зрозумілим інтерфейсом і швидкістю обробки пошукових запитів. Процес реєстрації досить складний і в ньому легко заплутатися. Альтернатива – аналітична система YouControl. За пару секунд перевірки по ІПН, ви дізнаєтесь про наявність податкової заборгованості та звірите на предмет відповідності основні реєстраційні дані.