Внесено зміни до Положення про військовий квиток

Внесено зміни до Положення про військовий квиток

Указом Президента України від 28 червня 2022 року №457/2022 внесено зміни до Указу Президента України від 30 грудня 2016 року №582/2016 «Про затвердження Положення про військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу та Положення про військовий квиток офіцера запасу». Про це повідомляє інформагенство АрміяInform.

Що змінилося?

Зокрема, зміни торкнулися порядку видачі військових квитків військовозобов'язаних і резервістів.

Таким чином, відтепер військовий квиток є документом, який також засвідчує особу резервіста. Військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу є документом, що засвідчує особу військовослужбовця (військовозобов'язаного, резервіста), визначає належність його власника до виконання військового обов'язку.

Також зазначається, що військовий квиток є єдиним для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Державної спеціальної служби транспорту та інших утворених відповідно до Закону військових формувань, а також для військовозобов'язаних та резервістів.