В Одесі розпочався Міжнародний інвестиційний бізнес-форум

В Одесі розпочався Міжнародний інвестиційний бізнес-форум

Сьогодні в Одесі розпочався VI Міжнародний Investment Promotion Forum Odesa 5Т & Odesa Region. Триватиме він два дні (16 та 17 вересня).

Odesa 5T — це ділова подія Півдня України, міжнародна платформа для взаємодії, створення кооперації, діалогу й дискусій між експертами, представниками влади країн, муніципалітетів, міжнародної спільноти, дипломатичних представництв, організацій, фондів, бізнесу.

Odesa 5T - це інвестиційний бренд міста, який об'єднує п'ять головних векторів розвитку Одеси: туризм, транспорт, технології, торгівля, траст.

Ключовими темами бізнес-форуму Odesa 5T стануть:
1. Одеса-2030. Вектори стратегії розвитку.
2. Зона пріоритетного розвитку в Одесі. Новий масштабний проект зі створення еко-індустріального парку.
3. Пріоритетні напрямки розвитку міських проектів.
4. Державна підтримка вітчизняних та іноземних інвесторів.
5. Тенденції регіонального інвестиційного ринку.

Шостий рік поспіль Odesa 5T стає майданчиком для презентацій бізнесу й стартапів, місцем зустрічі з новими партнерами, інвесторами, бізнес-ангелами, платформою для знайомства з потенціалом Одеси, бізнес-спільнотою Одеси, України та світу. У події приймають участь провідні українські та міжнародні спікери.

Також будуть обговорюватися такі питання, як: розвиток вільної зони для ревіталізації, ефективна взаємодія порту й міста, колаборація регіональної, місцевої та державної влади. Особливу увагу буде приділено проблемі дамби Хаджибейського лиману, яка вимагає комплексного вирішення.

Сьогодні, у перший день заходу,  пройдуть такі панельні дискусії:
• Інструменти державної підтримки інвестиційної діяльності як драйвери економічного зростання регіонів;
• Траст «Діалог влади й бізнесу»;
• Індустріальні парки.

А завершенням першого дня стане традиційна вечірня церемонія нагородження 5Т Awards, де будуть відзначені проекти та компанії, які досягли успіхів у п'яти основних напрямках Odesa 5T і зробили свій внесок у розвиток міста у 2020 році.

У другий день, 17 вересня, в Premier Hotel пройдуть виступи провідних спікерів і фандрейзерів з Європи, а також відомих урбаністів і архітекторів з України.

Спікери обговорять тему «Як залучити гроші. Успішні кейси кращих фандрейзерів» і обміняються думками в темі «Ревіталізація і друге життя пам'яток архітектури. Як зробити з покинутих будинків креативні кластери й залучити мільйони».