В Одесі провели ХІ Maritime law school

В Одесі провели ХІ Maritime law school

2 і 3 жовтня відбулась ХІ Maritime law school - школа з морського права від Одеського осередку Ліги студентів Асоціації правників України. Подібний захід проводиться в Одесі вже в одинадцяте, і саме Школа з морського права – є «візитною карткою» Одеського осередку Ліги студентів. У заході прийняли участь як студенти, так і практикуючі юристи.

Провідні фахівці з морського права зібрались, щоб поділитися цікавими кейсами, інсайтами, корисними знаннями і просто поспілкуватися.

Усі учасники отримали багато корисної інформації, відповіді на всі свої питання, прийняли участь у нетворкінгах, отримали призи та були у центрі класної атмосфери усі два дні заходу.

Протягом двух днів, захід складався з двух частин. Перша – лекції від провідних фахівців, а друга – розбір кейсів учасниками під керівництвом лекторів представників АО «Юридичне Бюро Сергєєвих», юридичної фірми «АНК», InterLegal law firm, АО «Advisers».

На лекціях розібрали: види чартерів, арешт та звільнення суден з-під арешту, захист прав судновласників від неправомірних дій державних органів при затриманні вантажу на борту судна, роль експедиторів в організації морських контейнерних перевезень, підводні камені трудових контрактів моряків та стягнення невиплаченої заробітної плати членам екіпажу судна.

Слідкуйте за заходами від Одеського осередку Ліги студентів Асоціації правників України, щоб не проґавити можливість взяти участь у наступний раз!