В Одесі прокуратура намагається повернути майно з незаконного володіння на користь держави

В Одесі прокуратура намагається повернути майно з незаконного володіння на користь держави

Господарський суд Одеської області розгляне справу № 916/393/22 про усунення перешкод у користуванні майном.

Так, Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону звернулась до Господарського суду Одеської області з позовною заявою в інтересах держави до Спортивно-мисливського приватного підприємства "ОЛИМП" про:

- усунення перешкод у здійсненні Кабінетом Міністрів України права користування та розпорядження нерухомим майном, а саме нежитловою будівлею, будівлями та спорудами стрілецького стенду загальною площею 356,5 м.кв., які розташовані за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Нова Долина, вул. Крупської, буд. 2-Д шляхом скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з одночасним припиненням права власності Спортивно-мисливського приватного підприємства "ОЛИМП" на нежитлову будівлю, будівлі та споруди стрілецького стенду;

- усунення перешкод у здійсненні Кабінетом Міністрів України (як власником) та Міністерством оборони України (як користувачем) права користування та розпорядження нерухомим майном стрілецького стенду загальною площею 356,5 м.кв. а саме - нежитловою будівлею, загальною площею 96,4 м.кв. та житловим будинком, загальною площею 260 м.кв., які розташовані за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Нова Долина, вул. Крупської, буд. 2-Д, шляхом їх повернення з незаконного володіння Спортивно-мисливського приватного підприємства "ОЛИМП" на користь держави в особі Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України.

Розгляд справи відбудеться 9 серпня 2022 року о 14:00.