В Одесі попередили про небезпеку інвестування у незаконне будівництво

В Одесі попередили про небезпеку інвестування у незаконне будівництво

В Одесі, на вулиці Посмітного, 27, побудували будинок без проектної документації, авторського і технічного нагляду, дозвільних документів. В Інтернеті з'явилася інформація про продаж квартир в даному житловому будинку, однак, як попереджає Одеська міська рада, будинок не буде введений в експлуатацію через порушення в будівництві.

Про незаконний об'єкт будівництва стало відомо в 2017 році. Управління ДАБК Одеської області попередило про самовільну реконструкцію житлового будинку загальною площею 72,8 кв.м, який перетворився на малоквартирний п'ятиповерховий житловий будинок з мансардою на 36 квартир.

Будівельні роботи проводилися невідомими особами без необхідної документації та дозвільних документів, реєстрація права власності на квартири здійснена без документа, що підтверджує прийняття об'єкта до експлуатації, тобто незаконно.

Під час будівництва були допущені грубі порушення технології виконання будівельних робіт і державних будівельних норм, за оцінками фахівців, при подальшій експлуатації цього об'єкта існує ризик для життя і здоров'я людей. Будинок не введений в експлуатацію і не може експлуатуватися у зв'язку з вищевказаними порушеннями.

Замовнику будівництва видавали приписи про усунення порушень вимог законодавства, а також його притягували до адміністративної відповідальності.

Як повідомляє прес-служба Одеської міської ради, в Одеську обласну прокуратуру і Приморську окружну прокуратуру міста Одеси направлені листи з проханням вжити заходів реагування щодо скасування реєстрації права власності за вказаною адресою.