Телефонні шахраї вимагають гроші від імені керівника Біляївської податкової

Телефонні шахраї вимагають гроші від імені керівника Біляївської податкової

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє про телефонне шахрайство.

Так, невідомі особи телефонують керівникам підприємств Біляївського району з номера +3809570238114 з проханням перетелефонувати начальнику Біляївської ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області на номер +380957499698. У такій спосіб шахраї просять перерахувати кошти для вирішення певних питань.

У Головному управлінні ДПС в Одеській області вказали, що службові особи Біляївської ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області жодних вказівок збирати грошові кошти від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

«Будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібні провокації. Радимо підприємцям та громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію», - зазначається у повідомленні.

У разі виявлення фактів шахрайських дій, ДПС просить негайно повідомити Головне управління ДПС в Одеській області, Національну поліцію  або ж зателефонувати на сервіс ДПС України «Пульс» за номером телефону 0 800 501 007 з наданням, по можливості, інформації щодо шахраїв (прізвище, ім’я, номери телефонів, номери карткових рахунків).

Нагадаємо, раніше ми писали: