Свідоцтво про народження малюка можна отримати Укрпоштою

Свідоцтво про народження малюка можна отримати Укрпоштою

З метою спрощення доступу українців до державних послуг, Міністерство цифрової трансформації спільно з Укрпоштою запустили нову послугу. Вона доступна батькам новонароджених, які користуються додатком «еМалятко”. В Укрпошті можна замовити доставку документа. Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації України.

"Мета Мінцифри - комфорт і безпека кожного українця з перших хвилин життя. У жовтні минулого року ми запустили комплексну послугу «еМалятко» і нею скористалися понад 125 тисяч українців. Сьогодні разом з партнерами запускаємо першу в історії України доставку державних документів і робимо послуги для батьків ще більш зручними. Відтепер не потрібно стояти в чергах, ходити по держустановах, кур'єр доставить свідоцтво про народження відразу до дверей. Мета Мінцифрі-зробити всі держпослуги такими ж швидкими і комфортними", — заявив Віце-прем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За допомогою “еМалятко” 83% батьків реєструють народження дитини. Тепер для отримання свідоцтва про народження можна взагалі не відвідувати ніякі установи. Доставка буде платною. Оплата здійснюється готівкою при отриманні документів замовників. Функція доступна для всіх жителів країни, в тому числі для окупованих територій.

Документи до вас прийдуть протягом декількох днів.