Суддю на Одещині тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя

Суддю на Одещині тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя

ВРП розглянула клопотання першого заступника Генерального прокурора Романа Говди про тимчасове відсторонення судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Боярського Олександра Олександровича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 190 Кримінального кодексу України, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Про це повідомила прес-служба ВРП.

Про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення судді було повідомлено 8 липня 2021 року.

Територіальним управлінням Державного бюро розслідування, розташованим у місті Києві, здійснюється досудове розслідування.

З метою проведення необхідних слідчих дій 7 жовтня 2021 року продовжено строк досудового розслідування до 8 січня 2022 року.

Оскільки строк досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні продовжено, ВРП ухвалила задовольнити клопотання першого заступника Генерального прокурора Романа Говди та тимчасово, до 4 січня 2022 року, відсторонити суддю Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Олександра Боярського від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.