Стартував щорічний рейтинг «100 найвпливовіших одеситів»

Стартував щорічний рейтинг «100 найвпливовіших одеситів»

Стартував черговий рейтинг «100 найвпливовіших одеситів». Це вже сьомий за рахунком проект, який відображає реальну ситуацію, що склалася в політичному і громадському житті Одеси і Одеського регіону. Рейтинг заснований в 2015 році Південноукраїнським Медіа Холдингом і благодійним фондом «Журналісти за демократію». З року в рік він визначає персон - керівників державних структур, політиків, громадських діячів, промисловців і підприємців, представників науки, освіти і культури, що надають найістотніший вплив на життєдіяльність Одеської області.

Чим же цікавий рейтинг 2021 року?

Як повідомляє «Одеса-медіа», в списку претендентів на звання лауреата з'явилося набагато більше нових осіб, а дехто з тих, хто незмінно потрапляв в сотню, змушений поступитися місцем під сонцем. Перш за все, це пов'язано з осінніми виборами до органів місцевого самоврядування, результати яких змінили політичний розклад в регіоні. До того ж, реформа децентралізації подарувала нам новий і досить значний список чиновників і депутатів.

Аналогів даному рейтингу на півдні України немає. А його унікальність полягає в тому, що ступінь впливовості тієї чи іншої персони визначає не тільки авторитетна експертна рада, а й широка громадськість: шляхом інтернет-голосування на сайті ІА «Одеса-медіа» будь-який бажаючий має можливість впливати на формування заповітної сотні. Завдяки такому формату, ми отримуємо дві різні точки зору, але в той же час - що доповнюють один одного.

Відзначимо, що експертна рада складається з 20 осіб. До ради увійшли авторитетні економісти, політологи, науковці, представники бізнесу, культури і мистецтва, а також журналісти, які спочатку були ініціаторами проведення рейтингу.

Кожен з відвідувачів сайту може щодня проголосувати мінімум за 3 і максимум за 50 номінантів, а також пропонувати своїх кандидатів в коментарях або відправивши заявку на електронну адресу: odessamedia.net20@gmail.com

Проголосувати можна за посиланням: https://rating.odessamedia.net/om-100-vliyatelnih-odessitov-2021/

Голосування завершиться 1 вересня о 12.00!