Справу про держзраду розглянули в одеському суді: Стремоусов на виклик до суду не з'явився

Справу про держзраду розглянули в одеському суді: Стремоусов на виклик до суду не з'явився

Сьогодні, 23 березня 2023 року відбулося судове засідання відносно Стремоусова К.С. обвинуваченого у скоєні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 111, ч.2 ст. 111, ч. 5 ст. 111-1 КК України (державна зрада, державна зрада в умовах воєнного стану, колабораційна діяльність). Про це повідомляє прес-служба Малиновського районного суду м.Одеси.

"Обвинувачений та його захисник до судового засідання не з’явився. Разом з цим, в розпорядження колегії надійшов наказ з центру надання вторинної правової допомоги про скасування повноважень попереднього захисника обвинуваченого", - йдеться у повідомленні суду.

У зв’язку з чим, у відповідності до положень ст. 52 КПК, судова колегія постановила ухвалу про залучення нового захисника для забезпечення прав обвинуваченого на захист. Наступне судове засідання призначено на 6 квітня 2023 року о 12.30.

Як було відомо раніше,  Кирило Стремоусов загинув  9 листопада 2022 року у ДТП. Тоді про смерть Стремоусова повідомив керівник окупаційної влади Херсонщини Володимир Сальдо, проросійські блогери, зокрема Анатолій Шарій, воєнкор Котенок та інші.

При цьому, в той час, перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський заявив "Суспільному", що загибель Стремоусова ще не підтверджена і можливе інсценування.

Очільник Херсонської ОДА Ярослав Янушевич також прокоментував інформацію про загибель Стремоусова.

"Щодо раптової смерті колаборанта та зрадника України Кирила Стремоусова, зараз підтвердити або спростувати цю інформацію ми не можемо. Скажу одне - нас не цікавить ані життя, ані смерть колаборантів. Усі вони обов'язково постануть перед судом: хтось перед українським, а хтось перед божим", - заявив Янушевич.

"Жоден з них не уникне відповідальності за те, що вони зрадили Україну і перейшли на бік росіян, які катували, гвалтували та вбивали український народ", - додав він.

А тим часом, користувачі соц мереж починають вигадувати нові меми: