Одеський суд зобов’язав «Цитрус» виплатити майже 1 млрд гривень

Господарський суд Одеської області зобов'язав компанію «Цетехно» (Цитрус) виплатити борг компанії «Гаджет трейдинг», якою володіє Геннадій Корбан. Сума - 991 млн. грн. Про це заявив Геннадій Корбан на своїй сторінці у Фейсбук.
Згідно з матеріалами справи, 07.04.2021 року ТОВ "ГАДЖЕТ ТРЕЙДІНГ" звернувся до Господарського суду Одеської області з позовом до ТОВ "ЦЕТЕХНО", в якому просив суд стягнути з відповідача 991 073 530, 82 грн. заборгованості.
Компанія обґрунтовує своє рішення тим, що між ТОВ "ГАДЖЕТ ТРЕЙДІНГ" та ТОВ "ЦЕТЕХНО" була досягнута домовленість, за якою протягом жовтня-листопада 2019 року на підставі відповідних видаткових накладних, ТОВ "ГАДЖЕТ ТРЕЙДІНГ" було поставлено ТОВ "ЦЕТЕХНО" товар, за який останній не розрахувався.
Також, Геннадій Корбан заявив, що компанія «Цитрус» не платить податки, оптимізує прибуток і знижує митні декларації.