Одеський ДАБК не зміг заборонити будівництво на Молдаванці

Одеський ДАБК не зміг заборонити будівництво на Молдаванці

П'ятий апеляційний адміністративний суд розглянув справу № 420/10081/21 та відхилив скаргу міського ДАБК, який хотів скасувати містобудівні умови для будівництва ЖК на вул.Косвена 64/66.

Йдеться про будівництво ЖК Times на вулиці Косвеній, 64/66. Замовником якого є юридична фірма "АТТІ", а підрядником - ТОВ "ТМ Сервіс". У ДАБК зазначають, що згідно зі схемою генплану, ділянка під забудову розташована впритул до сусідньої будівлі. Крім того, у виданих містобудівних умовах йшлося про будівництво камер зберігання, а цільове призначення земельної ділянки — експлуатація та обслуговування СТО.

У липні Одеський окружний адміністративний суд відмовив у позові ДАБК, адже під час розгляду справи не встановлено фактів порушення містобудівних умов та обмежень. Також суд зазначає, що при обстеженні об'єкта було встановлено, що будівельні роботи не здійснюються.

Після цього ДАБК подав апеляційну скаргу, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, і просив скасувати його та ухвалити нове про задоволення позову. Проте, забудовник розпочав підготовчі роботи, не чекаючи на її розгляд.

Наразі, апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу ДАБК, а рішення Одеського окружного адміністративного суду залишив без змін.