Одеса забезпечує малюків багатодітних і соціально вразливих сімей безкоштовним дитячим харчуванням

Одеса забезпечує малюків багатодітних і соціально вразливих сімей безкоштовним дитячим харчуванням

На забезпечення дитячим харчуванням дітей грудного віку та другого року життя, які проживають в соціально вразливих, малозабезпечених і багатодітних сім'ях з бюджету міста Одеси в 2021-му році передбачено фінансування. Про це повідомляє прес-служба Офіційного сайту м.Одеса.

Допомога виділяється в рамках реалізації Міської цільової програми «Здоров'я». З бюджету міста буде виділено понад 3 млн грн.

Програма працювала і в перше півріччя цього року: дитяче харчування за кошти міського бюджету щомісяця отримували 887 дітей, з них 469 дітей - з багатодітних сімей, 190 дітей - з малозабезпечених сімей та 228 дітей - і соціально вразливих сімей.

Підтримка багатодітних і соціально вразливих сімей в сфері дитячого харчування для дітей раннього віку в Одесі надається безкоштовно. Здійснюється програма, у тих ситуаціях, коли грудне вигодовування стає неможливим або недостатнім.

Що необхідно для отримання такої допомоги?

Допомога надається соціально вразливим і малозабезпеченим сім'ям. До соціально вразливим відносяться сім'ї, які на даний момент опинилися в складній життєвій ситуації, пов'язаними з важкими економічними умовами.

Для безкоштовного отримання дитячого харчування для дитини перших двох років життя багатодітної сім'ї необхідно звернутися до свого педіатра в дитячій поліклініці, з яким підписано декларацію. Йому необхідно надати документи, що підтверджують наявність у родині трьох і більше дітей.

Забезпечення дитячим харчуванням дітей перших двох років життя проводиться на підставі висновку комісії педіатричної служби дитячої поліклініки.

Дільничний педіатр проводить розрахунок необхідної кількості сумішей і каш, враховуючи вік дитини, його фізичні параметри і потреби.

Видача харчування проводиться щомісячно з розрахунку на місяць.