Київський адвокат відмовився від позову до суду у справі забудови на Інглезі

Київський адвокат відмовився від позову до суду у справі забудови на Інглезі

«Фінансова компанія «Кредит Інвест» відмовилася від позову у справі №916/2473/21, яка розглядалась у Господарському суді Одеської області, до Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради, Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради, за участю обслуговуючого «Житлово-будівельний кооператив «Простір» та ТОВ «Черемушки Плюс» про визнання протиправними та скасування містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва, та скасування дозволу на виконання будівельних робіт.

ТОВ «Фінансова компанія «Кредит Інвест» просила визнати протиправними та скасувати дозволи на виконання будівельних робіт №ОД012201120868 та №ОД012201120800, які були видані Управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради на земельну ділянку 51020120. , 13), у якому планується будівництво «Простір на Інглезі».

В обґрунтування позовних вимог ТОВ «Фінансова компанія «Кредит Інвест» посилалася на порушення його прав як власника будівлі, розташованої на спірній земельній ділянці.

За даними Youcontrol, засновником ТОВ «Фінансова компанія «Кредит Інвест» є ОК ЖБК «Простір на Інглезі». А кінцевим бенефіціарним власником компанії є київський адвокат Подільський Артем Борисович.

Компанія зареєстрована 15.06.2021 (5 місяців тому) в Одесі за адресою: вул.Інглезі, 13 та займається наданням в оренду власного чи орендованого нерухомого майна.

Так, у зв'язку з клопотанням компанії «Кредит-Інвест», Господарський суд Одеської області скасував позов компанії та закрив провадження.