"Добро перемагає": соціальний проект для допомоги важким підліткам

"Добро перемагає": соціальний проект для допомоги важким підліткам

У прес-центрі Odessit пройшла прес-конференція, де повідомили про старт міського соціального проекту «Добро перемагає». Проект передбачає організацію занять кіберспортом, стрімінгом, блогінгом як корисного дозвілля для важких підлітків - малолітніх ув'язнених.

Голова комісії з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями міської ради Олег Етнарович повідомив про те, що приводом до реалізації такої ідеї стала висока популярність кіберспорту та кібертурнірів серед школярів по всій країні. Для підлітків, які перебувають в ув'язненні, це можливість не втратити зв'язок з суспільством і після звільнення легше повернутися до міського життя. У розробці та впровадженні проекту беруть участь: співробітники слідчого ізолятора, представники духовенства, депутати міськради.

Вважається, що реалізація такого проекту дозволить підліткам, які не в ладах із законом, перевиховатися.

Як відбуватиметься впровадження кіберспорту?

У камерах у підлітків будуть ігрові приставки для тренувань, а раз на тиждень до ув'язнених буде приходити тренер і допомагати опановувати кіберспортом. Гра розвине вміння працювати в команді.

Дана гра є серйозним заняттям, заняття з тренером будуть особливо цінними.

Про те, що чекатиме підлітків у майбутньому розповідь учасник проекту, депутат міськради Андрій Кисловський. Він зазначив, що надалі підлітки отримають можливість участі в турнірах. А у них хороший шанс на перемогу, адже у дітей багато вільного часу. Також він підкреслив, що даний проект з єдиний досвід в Україні і на колишній території СНД. Можливо, що в майбутньому його підтримають і інші країни, що дозволить запустити міжнародні змагання.