АМКУ хоче стягнути більш ніж пімільйона гривень з одеської компанії

АМКУ хоче стягнути більш ніж пімільйона гривень з одеської компанії

07.12.2021 р. до Господарського суду Одеської області надійшла позовна заява Антимонопольного комітету України до ТОВ «Старт Лімітед Компані» про стягнення 679 998грн.

Згідно з даними Youcontrol: ТОВ «Старт Лімітед Компані» зареєстроване в Одесі, основним видом діяльності компанії є роздрібна торгівля паливом в спеціалізованих магазинах.

Позивач наполягає: відповідач порушив законодавство про захист економічної конкуренції, в результаті чого АМКУ прийняв рішення про нарахування на відповідача штрафу та пені в загальній сумі в 679 998 грн.

Суд угледів наявні підстави для відкриття провадження у справі №916/3743/21.

У даній справі спір пов'язаний із захистом економічної конкуренції, обмеженням монополізму в господарській діяльності, захистом від недобросовісної конкуренції, тобто, з урахуванням положень ст.247 Господарського процесуального кодексу України, справа не є справою невеликої складності, отже, дана справа підлягає судом розгляду в порядку загального позовного провадження і по ній було призначено підготовче засідання суду.

Підготовче засідання пройшло 12 січня 2022 року, на якому оголосили протокольну ухвалу про перерву до наступного засідання.

Враховуючи неявку на підготовче засідання представника відповідача, суд викликає його на наступне судове засідання, яке відбудеться 07 лютого 2022 року о 10:45.