З 28 липня діє оновлена форма повідомлення про прийняття на роботу

З 28 липня діє оновлена форма повідомлення про прийняття на роботу

За затвердженими змінами при поданні повідомлення резиденту Дія.Сіті не потрібно буде надавати відомості про номер наказу або розпорядження про укладення гіг-контракту. 28 липня Постанову №835 опубліковано в "Урядовому курʼєрі". Тож з 28 липня діє нова форма.
Нагадаємо, що ще наприкінці грудня 2021 року Уряд оновив Порядок №413 щодо подання повідомлення про прийняття на роботу працівників до ДПС. Нові правила почали діяти з 5 січня 2022 року.
З 5 січня повідомляти ДПС слід також й про укладення гіг-контрактів в межах «Дія.Сіті».
І от 26 липня в цей порядок знову внесли зміни.
Внесено зміни до Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту щодо виключення необхідності для резидента Дія.Сіті надавати відомості, які відсутні у останнього, а саме номер наказу або розпорядження про укладення гіг-контракту.
27 липня на сайті КМУ зʼявився текст постанови №835. Вона містить зміни тільки до виносок до форми повідомлення про прийняття на роботу.
Так, графа 9 «Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу» тепер не заповнюється у разі укладення гіг-контракту/цивільно-правового договору.
Графа 10 отримала уточнену назву «Дата видання наказу або розпорядження про прийняття на роботу/дата укладення гіг-контракту/дата укладення цивільно-правового договору».
Також виправили замість згадки про «працівники на підставі цивільно-правових договорів" на слова "особи на підставі цивільно-правових договорів".
Тобто всі роботодавці, крім резидентів Дія.Сіті, заповнюють це повідомлення, як й раніше. Але через такі зміни всі роботодавці тепер мають оновлену форму.
28 липня Постанову №835 опубліковано в "Урядовому курʼєрі". Тому саме з 28 липня потрібно застосовувати нову форму.
Але податківці поки не оприлюднювали нові формати повідомлення.

Адвокат Чурсова Вероніка Олександрівна,
тел. для консультаций 0506595994