В Україні дозволили приватизацію закладів охорони здоров’я

В Україні дозволили приватизацію закладів охорони здоров’я

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт № 5397 про внесення змін до Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо уточнення деяких положень та сприяння залученню інвестицій в процесі приватизації, яким дозволяється приватизація історико-культурних заповідників місцевого значення, та знімається заборона на приватизацію закладів охорони здоров’я.

Тобто, Законом виключається зі статті четвертої частина 2 Закону «Про приватизацію державного та комунального майна» абзац сорок четвертий, який передбачав заборону на приватизацію державних закладів охорони здоров’я, у тому числі приміщень, в яких розміщуються державні заклади охорони здоров’я.

Також, документом уточнено норму стосовно заборони приватизації заповідників, парків, об’єктів архітектури та передбачено заборону на приватизацію "національних природних парків, заповідників, меморіальних комплексів".

Крім того, прийнятий законопроєкт  дозволяє «приватизацію історико-культурних заповідників місцевого значення, якими «оголошується комплекс (ансамбль) пам'яток, що відображає характерні особливості історії, культури, архітектури чи містобудування окремого регіону або населеного пункту».