В Одесі відбулося відкриття притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства

В Одесі відбулося відкриття притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства

23 липня 2021р.в Одесі відкрили ще один притулок для жінок, а також для жінок з дітьми, які постраждали від домашнього насильства. Притулок відкритий при Будинку милосердя Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря Одеської єпархії УПЦ, - повідомляє прес-служба офіційного сайту міста Одеса.

На офіційному відкритті були присутні: міністр соціальної політики України Марина Лазебна, її заступниця Ольга Ревук, а також представники керівництва міста Одеси та Одеської області, духовенство, представники депутатського корпусу та громадських організацій.

Новий притулок - другий притулок в Одесі для даної категорії жінок. Центр допомоги жінкам, також жінкам з дітьми, які постраждали від насильства, був відкритий в місті три роки тому. Він був створений за підтримки Фонду ООН в області народонаселення в Україні. У структурі організації є денний центр «Розірви коло» і притулок для жінок. З моменту відкриття в центр звернулися 46 жінок і 58 дітей.

Новий притулок розрахований на одночасне проживання 10 осіб. Центр соціальних служб Одеської міської ради допомагатиме у забезпечення функціонуванні закладу.

Монастир надаватиме допомогу жінкам, які постраждали від насильства, надаватиме послуги притулку, а Центр соціальних служб, у свою чергу – комплекс соціальних послуг: психологічні, соціально-медичні, інформаційні, юридичні тощо.

- Сьогодні це хороший приклад того, як місцева влада, як благодійні та релігійні організації спільно працюють над тим, щоб надавати людям допомогу і соціальні послуги, щоб люди не були ізольовані, отримували психологічну підтримку, і не залишалися з бідою один на один, - сказала Марина Лазебна.

Зараз ведуться роботи з відкриття ще одного притулку для жінок в Суворовському районі міста.

Фото взяте з Офіційного сайту м.Одеса