В Одесі обговорили алгоритм дій у справах пов’язаних із домашнім насильством

В Одесі обговорили алгоритм дій у справах пов’язаних із домашнім насильством

В Одесі відбувся тренінг для правників про захист постраждалих від домашнього насильства. Тренеркою заходу стала адвокатка Юлія Лісова, національна експертка Ради Європи, правова радниця Громадського центру правосуддя.

На заході підняли актуальні питання:

  • Чому постраждалі від домашнього насильства звертаються за допомогою лише після довгих років страждань?
  • Як адвокатам/-кам, правозахисницям/-кам, юристкам/-там працювати із постраждалими від домашнього насильства?
  • Актуальне законодавство у сфері запобігання та протидії домашньому насильству: особливості застосування та судова практика.
  • Який алгоритм дій адвоката у справах пов’язаних із домашнім насильством?
  • Особливості захисту прав наркозалежних жінок, постраждалих від домашнього насильства.

Під час тренінгу правники активно приймали учать у обговоренні та обміні досвідом роботи у цивільних, кримінальних та сімейних справах пов’язаних із домашнім насильством.

Організатором заходу була Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем».

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» - спільнота юристок, що формує гендерночутливе, недискримінаційне, професійне середовище. Є одним з перших об’єднань жінок-юристок в Україні та покликана стати майданчиком для обміну досвідом, розвитку та підтримки жінок у юридичній професії.

«ЮрФем» проводить систематичні зустрічі, круглі столи, конференції, тренінги та інші заходи задля вирішення актуальних питань захисту прав жінок в Україні, а також підвищення професійного рівня та подальшого професійного розвитку юристок.

Захід відбувся у рамках проєкту "Покращення якості правових послуг для вразливих груп жінок" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"