Уряд може внести зміни до Кодексу України з процедур банкрутства

Уряд може внести зміни до Кодексу України з процедур банкрутства

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді України прийняти в цілому проект Закону України про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства (№4409), розроблений для досягнення стратегічної мети входження України до провідної двадцятки країн світу за умовами ведення бізнесу. Про це повідомляє Інформаційне управління Верховної Ради.

Як зазначається, метою зазначеного законопроєкту є усунення технічних неузгодженостей та недоліків, врегулювання суперечливих питань та узгодження деяких положень Кодексу між собою.

«Запропоновані законопроектом зміни стосуються, зокрема, узгодження окремих положень Кодексу з процедур банкрутства, приведення їх у відповідність до Господарського процесуального кодексу України, законів України «Про запобігання корупції», «Про управління об’єктами державної власності», «Про судовий збір», «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів».

Норми, викладені в законопроекті, покликані забезпечити уніфікацію та усунення розбіжностей в термінології, внесення змін, пов’язаних з впровадженням АС «Банкрутство та неплатоспроможність», удосконалення порядку відбору арбітражних керуючих у справах про банкрутство, установлення чітких строків для задоволення вимог кредиторів та усунення можливості зловживань з боку арбітражного керуючого та інше», - сказано у повідомленні.

Актуальна судова практика та юридичні новини у нашому телеграм-каналі за посиланням: https://t.me/konstruktivnews