Суд розгляне справу про стягнення майже 5 млн грн з порту «Південний»

Суд розгляне справу про стягнення майже 5 млн грн з порту «Південний»

Господарський суд Одеської області розглядає справу № 916/133/22 за позовом ТОВ «Еронс трейд» до ДП «Морський торговельний порт «Южний» про стягнення 4 951 313,22 грн.

За даними Youcontrol, ТОВ "ЕРОНС ТРЕЙД" зареєстроване майже 3 роки тому. Керівником організації є Трачук Сергій Станіславович. Підприємство займається неспеціалізованою оптовою торгівлею.

Так, суд встановив, шо ТОВ «Еронс трейд» звернулось до господарського суду із позовною заявою до ДП «Морський торговельний порт «Южний» про стягнення 4 951 313,22 грн. Позовні вимоги обґрунтовані фактом неналежного виконання відповідачем зобов`язань, прийнятих на себе за умовами договору поставки в частині оплати вартості поставленого позивачем товару.

Підготовче засідання відбудеться 21 лютого 2022 року об 14:15.

Нагадаємо, раніше ДП "Адміністрація морських портів України" звернулось до суду з позовом про стягнення майже 3 млн грн з ДП "Морський торговельний порт "Чорноморськ".

Також, ТОВ «Краншип» звернулося до Господарського суду Одеської області з позовом до ДП "Адміністрація морських портів України", та ТОВ "Зерновий термінал Кілія".

Крім того, Голова Одеської обласної адміністрації розпорядився надати ДП «Адміністрація морських портів України» 76 земельних ділянок у постійне користування.