Розпочато прийом документів від кандидатів для обрання членів ВРП конференцією прокурорів

Розпочато прийом документів від кандидатів для обрання членів ВРП конференцією прокурорів

Рада прокурорів України 30 червня 2022 року повідомила секретаріат Вищої ради правосуддя (ВРП) про дату і місце проведення IV-тої позачергової всеукраїнської конференції прокурорів, відповідно до ст.9 ЗУ «Про Вищу раду правосуддя». До порядку денного включено питання обрання членів Вищої ради правосуддя. Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Дата проведення конференції: 26 серпня 2022 року.

Місце проведення: приміщення Офісу Генерального прокурора (м.Київ, вул. Різницька, 13/15).

Секретаріат Вищої ради правосуддя оголошує про початок прийому документів від кандидатів для обрання члена Вищої ради правосуддя Всеукраїнською конференцією прокурорів (ст.8,9,12 ЗУ «Про Вищу раду правосуддя»).

Прийом документів кандидатів на посаду члена ВРП розпочався 4 липня 2022 року за адресою: м.Київ, вул. Студентська 12-а.

Прийом документів буде завершено о 00:00 26 липня 2022 року, у разі, якщо документи подаються в електронному вигляді. Якщо документи подаються особисто, прийом документів буде завершено о 17:00 26 липня 2022 року.

Для зворотного зв'язку кандидатам необхідно повідомити свій контактний номер телефону та e-mail.

Перелік кандидатів для обрання на посаду члена ВРП за квотою всеукраїнської конференції прокурорів розміщуватиметься у розділі «Кандидати до складу ВРП» у порядку надходження заяв та інших документів від кандидатів.