РАУ відтермінувало строк внесення відомостей до ЄРАУ адвокатами, які надають БВПД

РАУ відтермінувало строк внесення відомостей до ЄРАУ адвокатами, які надають БВПД

Рада адвокатів України на позачерговому засіданні 6 січня 2023 року, через прохання адвокатів, внесла зміни до рішення 124 (від 4.11.22) «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України». Таким чином, РАУ встановила новий строк для відображення в ЄРАУ відомостей щодо адвокатів, включених до Рєстру адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Про це повідомляє прес-служба РАУ.

Адвокати повинні внести ці відомості до 5 лютого 2023 року.

Протягом цього часу адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, мають подати заяву із повідомленням про включення до Реєстру адвокатів до Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України. Також це можна зробити через Особистий кабінет адвоката в ЄРАУ.

Також РАУ нагадали механізм подачі інформації до ЄРАУ адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу:

1. Через Особистий кабінет адвоката.

  • потрібно зайти в свій обліковий запис адвоката в Особистому кабінеті на сайті НААУ,
  • в розділі «Редагування профілю» обрати відмітку про надання БПД,
  • зберегти зміни.

2. До Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України.

  • Потрібно написати заяву (форма довільна) із зазначенням відомостей про перебування у Реєстрі адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та/або укладення контракту.
  • Якщо адвокат уклав контракт про надання БВПД, то він у заяві повідомляє лише його реквізити (сам контракт подавати не потрібно). У випадку закінчення строку дії контракту, про який адвокат повідомляв раніше, і укладення нового контракту, адвокат подає уточнені відомості про це.
  • Заява може бути подана особисто, поштою або в порядку електронного документообігу з накладенням електронного підпису.