Податкова служба ввела новий електронний сервіс щодо відомостей про доходи

Податкова служба ввела новий електронний сервіс щодо відомостей про доходи

Цифровізація триває. Прес-служба Державної податкової служби України повідомляє про введення нового е-сервісу «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, завірених кваліфікованою електронною печаткою ДПС».

Нововведення призначене для зручності та спрощення спілкування громадян з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, банками, іншими установами та організаціями ДПС.

Тепер немає потреби звертатися до органів ДПС для отримання відомостей про доходи. Достатньо за допомогою Електронного кабінету подати запит та отримати відповідь «Відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків». Відповідь буде завірена кваліфікованою електронною печаткою ДПС і є аналогом документа, виданого контролюючим органом у паперовій формі.

Перевірити правовий статус підпису можна на офіційному сайті центрального засвідчувального органу в розділі «Довірчі послуги» - «Перевірити підпис».

Отримати інформацію про доходи можна за період, починаючи з І кварталу 1998 року за будь-які п'ять років (з розбивкою поквартально).

Інструкцію про користування сервісом можна прочитати на офіційному порталі ДПС у приватній частині Електронного кабінету у розділі «Допомога» - «ЕК для громадян» - «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб осіб-платників податків».