ОНУ ім. Мечникова та Університет Лафборо (Велика Британія) підписали меморандум про взаєморозуміння

ОНУ ім. Мечникова та Університет Лафборо (Велика Британія) підписали меморандум про взаєморозуміння

Урочисте онлайн-підписання  меморандуму про взаєморозуміння між ОНУ імені  Мечникова та Університетом Лафборо (Велика Британія)  відбулось 19 липня, у рамках програми «The Twinning». Програма спрямована на розвиток партнерських відносин між університетами України та Великої Британії задля підтримки системи вищої освіти в Україні.

Про це повідомляє прес-служба ОНУ ім. І.І.Мечникова.

Ректор ОНУ Вячеслав Труба привітав британських колег, відзначив значущість підтримки партнерських університетів для збереження освітнього та  наукового потенціалу нашого університету.

Проректор університету Лафборо Стів Ротберг наголосив на важливості розвитку двосторонніх відносин між університетами наших країн як під час війни, так й післявоєнного відновлення. Президент Європейської асоціації досліджень та освіти в сфері комунікацій, професор Джон Доуні відзначив успішний початок взаємовідносин між ОНУ імені Мечникова та університетом Лафборо.

Наміри в налагодженні тривалого співробітництва сторони закріпили своїми підписами під документом. Наприкінці зустрічі сторони виказали спільну впевненість в успішності партнерства, яке побудовано на взаємній повазі, розумінні поточних викликів та освітніх й наукових компетенціях обох університетів.

Фото: прес-служба ОНУ