Мер Одеси зустрівся із заступником міністра внутрішніх справ України Антоном Геращенком

Мер Одеси зустрівся із заступником міністра внутрішніх справ України Антоном Геращенком

Заступник міністру внутрішніх справ України Антон Геращенко відвідав Одесу з робочим візитом. 9 липня він зустрівся з мером Одеси Геннадієм Трухановим. Вони обговорили питання посилення заходів щодо забезпечення безпеки і правопорядку, в тому числі на дорогах міста.

Прес-служба офіційного сайту міста Одеса повідомляє про те, що заступник міністра позитивно оцінив роботу муніципального центру відеоспостереження та відеоаналітики «Центр-077».

Завдання Центру - щоденний моніторинг вулиць міста щодо правопорушень та трафіку руху на дорогах. Також Центр взаємодіє з органами Національної поліції для здійснення оперативно-розшукової роботи.

В даний момент до Центру підключено понад 1000 камер міста.

Антон Геращенко запропонував меру Одеси розглянути можливість збільшення кількості міських камер.

Також на зустрічі було обговорено питання лікування та реабілітації наркозалежних людей. За статистикою в Україні 30% злочинів - злочини в наркотичному або алкогольному сп'янінні. Заступник міністра висловив підтримку реалізованим у місті методам лікування та реабілітації наркозалежних людей та відзначив готовність міністерства до співпраці у цьому напрямку.

Антон Геращенко зазначив, що підтримувати правопорядок на належному рівні дозволяє співпраця правоохоронних органів з муніципалітетом і комунікація з пресою.