Лідером в Одеській області по зарплаті є голова найбіднішої ОТГ

Лідером в Одеській області по зарплаті є голова найбіднішої ОТГ

Лідером в Одеській області по зарплаті є голова Ширяївської ОТГ Віктор Полюганич. Про це йшлося на колегії облдержадміністрації – пише «Пульс Одещини».

Зокрема, серед громад регіону з найнижчим рівнем заробітних плат є Ширяївська селищна рада,  в якій працюючі в середньому отримують лише по 8153 грн.

Натомість голова громади В. Полюганич цей показник помножив на дев’ять, і в середньому одержує по 75 тис грн.

На другому на третьому місцях у цьому рейтингу йдуть міський голова м. Білгород-Дністровський Віталій Граждан та голова Великодолинської громади Микола Лук’янчук, у яких відповідно щомісяця 71 та 70 тис грн.

Ще у 15 голів ОТГ Одещини щомісячна зарплата не опускається нижче 50 тис грн.

У багатьох громадах, де голови не є лідерами в області по зарплатах, щедро оцінюють роботу рядових працівників органів місцевого самоврядування.

Тут лідером є Фонтанська ОТГ, в якій особи місцевого самоврядування отримують в середньому по 33 тис грн.

У Чорноморській громаді цей показник становить 31 тис, а в Красносільській – 27 тис. Понад 20 тис одержують чиновники в Авангардівській, Чогодарівській, Таїровській, Кулевчанській громадах.

Раніше повідомлялося, що на колегії облдержадміністрації радилися, яким чином області поліпшити ситуацію щодо зарплат працюючих, бо  середньомісячна зарплата в регіоні становить 11 979 грн, і серед регіонів України Одещина посідає 11 місце.

Колегія обласної державної адміністрації доручила головам райдержадміністрацій і керівникам структурних підрозділів ОДА ефективніше працювати з керівниками суб’єктів господарювання щодо підвищення заробітних плат в усіх сферах.

Джерело: Пульс Одещини