Комітет з питань антикорупційної політики переніс виїзне засідання до Одеси з 8 на 11 червня: які питання заслухають

Комітет з питань антикорупційної політики переніс виїзне засідання до Одеси з 8 на 11 червня: які питання заслухають

1 червня Комітет з питань антикорупційної політики на своєму засіданні прийняв рішення про перенесення виїзного засідання Комітету до Одеси з 8 на 11 червня і обговорив питання, які планують включити до порядку денного.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України.

Зокрема, члени Комітету пропонують розглянути питання, пов’язані з отриманням ліцензій на працевлаштування моряків та заслухати інформацію про стан поширення сигналу українського цифрового телебачення на території Одеської області.

За ініціативою секретаря Комітету з питань антикорупційної політики Володимира Кабаченка, було розглянуто питання про можливу наявність в діях Тимофія Милованова потенційного або реального конфлікту інтересів при укладенні Державним госпрозрахунковим зовнішньоторговельним підприємством «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», контракту з Київською школою економіки на проведення дослідження щодо розробки економічної моделі оборонної промисловості України.

Комітет прийняв рішення звернутися до Національного агентства з питань запобігання корупції з метою отримання інформації про наявність або відсутність в діях Тимофія Милованова потенційного або реального конфлікту інтересів при укладенні даного контракту на суму 1,68 мільйона гривень.

Також вирішено направити запит до Національного антикорупційного бюро України щодо отримання інформації, чи були відкриті кримінальні провадження стосовно цього контракту.

Народні депутати обговорили принципи формування порядку денного Комітету з питань антикорупційної політики.

Зокрема, учасники засідання висловились за пріоритетний розгляд законопроектів з опрацювання яких Комітет є головним і запропонували частіше заслуховувати представників центральних органів виконавчої влади, які відносяться до предметів відання Комітету.