Як університет впливає на майбутнє життя: новий проєкт від ОНУ ім. І.І. Мечникова

Як університет впливає на майбутнє життя: новий проєкт від ОНУ ім. І.І. Мечникова

В Одеських університетах розпочалась вступна кампанія. У цьому році до вступників особливі умови вступу, з якими радимо ознайомитись на сайтах закладів освіти.

Один з таких ВНЗ, який радий вітати нових студентів у своїх колах – Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова (ОНУ).

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова – провідний науково-освітній центр сучасної України, перший вищий навчальний заклад в південному регіоні країни. Університет здійснює підготовку фахівців на підставі відповідної ліцензії за 20 напрямами та більш ніж 40 спеціальностями. Крім того, ОНУ стабільно займає лідируючі позиції в авторитетних освітніх рейтингах, а дипломи випускників користуються популярністю серед роботодавців.

Проте, як бути впевненим, що ти робиш правильний вибір, обираючи вищий навчальний заклад? Остаточно визначитись з вибором можуть допомогти колишні випускники ВНЗ, розповідаючи про свій досвід, успіхи та шлях від студентів до провідних спеціалістів.

Саме з цього приводу, прес-служба ОНУ запустила на сторінці університету у Facebook хештег #Випускники_ОНУ, за яким публікує інтерв’ю з випускниками університету.

Так, нещодавно випускник економіко-правового факультету  Олександр Рябець, відвідав рідні стіни ОНУ та у розмові з прес-службою розповів, які навички йому дав університет для подальшого життя, яких успіхів він досягнув по закінченню навчального закладу та про створення нових робочих місць в Одесі для студентів ОНУ на базі власної юридичної компанії

16 років тому випускник економіко-правового факультету ОНУ Олександр Рябець отримав диплом. І, відразу за ним, свідоцтво про реєстрацію власної юридичної компанії.  Сьогодні «Legal partner» допомагає у правовому полі бізнесу України та входить до сотні провідних юридичних кампаній країни.

«Університет дав мені базу життєвих та професійних принципів», - зазначає у розмові з прес-службою ОНУ Олександр Рябець. Випускник ЕПФ називає роботу юридичної фірми високоінтелектуальним виробництвом і уточнює, що  обов'язковою умовою  для майбутнього співробітника є вміння бути продуктивним.

Роботу з навчанням Олександр поєднував з третього курсу. «Тоді декан факультету – зараз ректор ОНУ Вячеслав Труба – підписав мені індивідуальний графік», - каже випускник.

Юрист зазначає, що ключові предмети курсу – господарське право, господарський процес він активно використовує і сьогодні. Юридична школа в університеті Мечникова, на думку професіонала-практика, є однією з найсильніших в Україні. Тому оцінки студента для роботодавця так само важливі, як і кмітливість, яку виявляє майбутній співробітник кампанії на практиці.

Разом із «Спілкою юристів Одеської області» та інформагентством «Конструктив ньюс» О. Рябець та Н. Ільєва (доцент кафедри конституційного права та правосуддя ОНУ Мечникова) виступили організаторами інноваційного проекту практики для студентів ЕПФ. У ході проекту студенти створювали справи щодо захисту прав споживача «з нуля» та успішно вирішували їх у суді.

Ключовий клієнт кампанії – бізнес. «Наші адвокати добре знайомі з буквою закону та безліччю практичних нюансів. Бізнес дає життя державі. Розвиток підприємництва України – головний локомотив усієї країни», –  каже кандидат юридичних наук Олександр Рябець, та додає: «університет люблю за те, що він дав мені базу життєвих та професійних принципів. Мене навчили, що  якщо ти робиш те, що вважаєш за правильне, твоя репутація дозволить тобі заробляти не тільки разово, а й у довготривалій перспективі. І ще – університет дав мені любов до Одеси. Приїхав з Черкаської області, і мені дуже сподобалось місто та люди. Тепер створюємо тут робочі місця. Не лише самі: коли ми допомагаємо нашим клієнтам, вони розвиваються та отримують можливість працевлаштовувати нові кадри».

 Для майбутніх студентів ОНУ Мечникова Олександр побажав бути найкращими!

Фото у матеріалі: прес-служба Одеського національного університету імені І. І. Мечникова