Бюро економічної безпеки вилучили 7 тис. пачок цигарок та фальсифікований алкоголь в Одеській області

Бюро економічної безпеки вилучили 7 тис. пачок цигарок та фальсифікований алкоголь в Одеській області

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області викрили групу осіб, які протягом тривалого часу реалізовували тютюнові вироби без марок акцизного податку та фальсифікований алкоголь, - про це повідомляє прес-служба БЕБ.

Незаконно виготовлена продукція реалізовувалася через мережу місць роздрібної торгівлі (торговельні точки, ринки тощо) на півдні Одеської області.

Співробітники БЕБ провели обшуки за місцем проживання фігурантів в Ізмаїльському районі. За результатами обшуків виявлено та вилучено понад 7 тис. пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку та 500 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв. Орієнтовна загальна вартість продукції становить понад 600 тис. грн

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального Кодексу України здійснюють детективи територіального управління БЕБ в Одеській області за оперативного супроводження представників 17 прикордонного загону ім. полковника Жуковського ДПС України та процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.