"Амбітне завдання - розпочати проекти зі зрошення земель"

"Амбітне завдання - розпочати проекти зі зрошення земель"

Відбулася нарада щодо реалізації проектів зрошення земель. Керував заходом прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Піднімалося питання стану меліорації земель в Україні та хід виконання завдань у цьому напрямку.

На нараді були присутні Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, міністр захисту навколишнього середовища та природних ресурсів Роман Абрамовський, заступник керівника офісу Президента Юлія Свириденко, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, представники міністерств та інші.


Прем'єр-міністр підкреслив, що почати в цьому році реалізацію проектів зі зрошення землі - амбітне завдання, яке поставлено Президентом України. У числі
проектів: організація і запуск пілотних проектів в Одеській області, які з часом будуть розширені на інші південні регіони.


Також на нараді голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький представив пропозиції щодо реалізації першочергових проектів з відновлення зрошення в Одеській області. Глава Уряду зазначив, що необхідно активніше залучати інвесторів і продуктивніше працювати в цьому напрямку з фінансовими та іноземними партнерами України.


Також прем'єр-міністр підкреслив, що необхідно відновлювати не тільки старі меліоративні системи, а й побудувати нову інфраструктуру за прикладом провідних країн.


Одним з варіантів реалізації цього завдання, він бачить партнерство з тією компанією, яка є світовим лідерів у цій галузі.

Нарада завершилася тим, що Глава уряду дав завдання Міністерству аграрної політики і продовольства прискорити виконання цілей з реалізації проектів зрошення земель в Україні і почати процес переговорів для організації співпраці в цій сфері з провідними компаніями.