«7 км» не підтвердив інформацію про використання земель Міноборони

«7 км» не підтвердив інформацію про використання земель Міноборони

Міністр оборони України Олексій Резніков минулого тижня розповів в ефірі ток-шоу "Право на владу", що на 7 км в Одесі на землі Міністерства оборони знаходиться 50 будиночків, які використовуються не за призначенням. Їх використовують комерсанти.

«Незабаром буде готовий звіт про те, скільки гектарів землі за останній місяць повернули до міністерства оборони, вигравши судові справи по всій Україні. Це і землі, які використовують аграрії за готівку, та у комерційних цілях. Наприклад, на 7 км в Одесі на землі Міністерства оборони знаходяться 50 будиночків, на яких сидять комерсанти. Наші сусіди з братніх країн, в'єтнамці або китайці дають хабар 100 доларів і за 2,5 тисяч здають в оренду. І таких випадків багато", - сказав Олексій Резніков.

У свою чергу, на Офіційному сайті «Торгового міста «Сьомий кілометр» з'явилася інформація, що жодних земель Міністерства оборони у користуванні промринком "7 кілометр" немає.

«Вся площа – близько 110 гектарів території «7 кілометра» – належить ТОВ «Промринок» на правах приватної власності у повній відповідності до законодавства України. На території ринку розташовано 50 контейнерів, які належать Міністерству оборони та перебувають у його повному управлінні, включаючи орендну плату. З ким і про що хоче судитися Міністр нам, на жаль, не зрозуміло», - йдеться у повідомленні.