ВРП змінила порядок ведення Єдиного державного реєстру судових рішень

ВРП змінила порядок ведення Єдиного державного реєстру судових рішень

Вища рада правосуддя 9 грудня 2021 року затвердила зміни до Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень та тим самим доповнила перелік осіб, яким надано дозвіл на повний доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень. Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Відповідно до частини шостої статті 4 Закону України «Про доступ до судових рішень» право на доступ до інформаційних ресурсів Реєстру мають посадові чи службові особи, визначені порядком ведення Реєстру.

18 листопада 2021 року до Вищої ради правосуддя надійшло звернення Офісу Генерального прокурора із проханням внести зміни до Порядку в частині надання уповноваженим особам Офісу Генерального прокурора повного доступу до інформаційних ресурсів ЄДРСР.

Відповідно до Закону України «Про прокуратуру» у структурі Офісу Генерального прокурора діє Генеральна інспекція, працівники якої згідно з пунктом 7 Порядку організації роботи з питань внутрішньої безпеки в органах прокуратури України мають право у встановленому законодавством порядку отримувати доступ до автоматизованих інформаційних систем Генеральної прокуратури України, інших державних органів.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя вирішила надати дозвіл на повний доступ до інформаційних ресурсів Реєстру та електронних примірників судових рішень уповноваженим особам Офісу Генерального прокурора та внести відповідні зміни до Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень.