В Одесі обговорили мілітаризацію дітей на окупованих територіях

В Одесі обговорили мілітаризацію дітей на окупованих територіях

В Одесі відбувся круглий стіл присвячений питанням мілітаризації дітей на окупованих територіях РФ та алгоритму дій окупаційних адміністрацій на захоплених територіях України.

Організували зустріч «Східна правозахисна група» за підтримки європейського фонду «За демократію».

Спікерами заходу виступили: Віра Ястребова – адвокат, директор «Східної правозахисної групи» та Павло Лисянський – адвокат, директор «Інституту стратегічних досліджень та безпеки».

Основною метою заходу стало інформування представників дипломатичних місій, представників органів влади, громадського сектору про події, які відбуваються на захоплених територіях України з 2014 року по наш час. На зустрічі також підняли питання формування на державному рівні правильної  ідеології у дітей.

За круглим столом були присутні представники ГО «Спілка юристів Одеської області», ГУНП в Одеській області, ГО «Десяте квітня», Ради адвокатів Одеської області, Координаційного гуманітарного штабу в Одеській області, Міжнародної громадської організації "Міжнародний конгрес захисту прав і свобод людини "Світ", Служби у справах дітей ОМР та інші.

Представник ГО «Спілка юристів Одеської області» Владислав Дрозюк розповів нам, що на данному заході було висвітлено як російська федерація формує свої адміністрації на окупованих територіях та за допомогою яких методів росія намагається впливати на громадян нашої країни. "Вважаю висвітлення таких тем необхідним, так як проаналізувавши стратегію ворога ми зможемо виробити ефективні контрзаходи", - підкреслив Владислав.

Після презентацій тем спікерами, учасники домовились зустрітись через 2 тижні з чіткими пропозиціями для вирішення представлених проблем.

Ознайомитись з матеріалами можна за посиланнями:

Алгоритм дій окупаційних адміністрацій РФ на захоплених територіях України - http://www.vpg.net.ua/fullread/560

Мілітаризація дітей в окупованому Донбасі  - http://www.vpg.net.ua/fullread/559

Автор: Катерина Радіонова