Суддям нагадують про необхідність подання декларації доброчесності та родинних зв'язків

Суддям нагадують про необхідність подання декларації доброчесності та родинних зв'язків

Вища кваліфікаційна комісія суддів України нагадує суддям про необхідність подання декларації доброчесності та родинних зв'язків судді.

У ВККС України зазначають, що з 01 січня до 31 січня 2023 року необхідно подати декларації родинних зв'язків і доброчесності судді.

Відповідно до статей 61 та 62 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" декларації заповнюються на офіційному вебсайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України звертають увагу, що тривають екстренні та аварійні відключення електроенергії, що можуть стати наслідком припинення роботи офіційного вебсайту ВККС України.

У зв'язку з цим ВККС України  просить суб'єктів декларування зазделегідь подати такі декларації, зокрема з'ясувати чинність електронного підпису, необхідного для їх заповнення.

Подати декларацію можна на сторінці https://cab.vkksu.gov.ua або у підрозділі "Подати декларації" розділ "Декларації" офіційного вебсайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України https://www.vkksu.gov.ua