Одеські правоохоронці направили до суду обвинувачення інженеру технічного нагляду за реставрацією Будинку Руссова 

Одеські правоохоронці направили до суду обвинувачення інженеру технічного нагляду за реставрацією Будинку Руссова 

В результаті неправомірних дій чоловіка територіальній громаді Одеси було завдано майже п’ять мільйонів гривень збитків. Про це повідомляє прес-служба Національної поліцій Одеської області.

Доведено: очільниця підприємства, що у 2018 році здобуло перемогу у відкритих торгах та взяло на себе зобов’язання до кінця наступного року виконати ремонтно-реставраційні роботи в пам’ятці архітектури, зловживаючи службовим становищем, впродовж кількох місяців вносила до актів приймання виконаних будівельних робіт та довідок про їх вартість завідомо неправдиві відомості, в рази завищуючи їх обсяг. А інженер технічного нагляду по об’єкту будівництва, достовірно знаючи про фактичний обсяг виконаних підрядчиком робіт, всупереч законодавству, сприяв жінці, завіряючи сфальсифіковані нею документи.

За результатами досудового розслідування, яке  проводили співробітники Слідчого управління ГУНП в Одеській області під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури, правопорушникам були оголошені підозри: жінці у підробленні офіційних документів за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України та  привласненні чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за ч. 5 ст. 191 того ж кодексу, а чоловіку у підробленні офіційних документів за ч. 1 ст. 366 ККУ та пособництві в привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою в особливо великих розмірах за ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191 того ж кодексу.

«Обвинувальний акт відносно керівниці фірми-підрядника був скерований до суду ще в липні. Матеріали справи щодо її пособника пішли на розгляд суду нещодавно. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», - зазначив начальник відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності Слідчого управління ГУНП в Одеській області Олександр Федорчук.